Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου 2014

Κύπελλο Ερασιτεχνών

Νίκη-πρόκριση για την ομάδα μας η οποία κέρδισε με σκορ 2-0(παράταση) την ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα Κ20. Σε ένα πολύ όμορφο ποδοσφαιρικό αγώνα που βρέθηκαν αντιμέτωποι τα δύο αδέρφια Τάτση ευτυχίσαμε να προηγηθούμε στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης μετά από το τέρμα του Δόση Γεωργίου. Το δεύτερο τέρμα για την ομάδα μας έβαλε ο Ορφανός Λάμπρος μετά από εκτέλεση πέναλτι. Η κανονική διάρκεια του παιχνιδιού έληξε χωρίς τέρματα και με ελαφριά υπεροχή της ομάδας μας, η οποία έχανε σωρεία ευκαιριών. Για την επόμενη φάση του Κυπέλλου θα ακολουθήσει κλήρωση, η οποία θα γίνει την Δευτέρα 8/9/2014, ώστε να μάθουμε τον επόμενο αντίπαλο μας.

Σύνθεση: Κλήμης Νικόλαος, Δόσης Γ. Χρήστος, Νικόπουλος Περικλής, Μπίντος Γιάννης, Δόσης Γεώργιος, Βαζάτης Χριστόδουλος (Δόσης Χ. Χρήστος), Παππάς Βασίλης, Λαλάι Τσουλιάνο (Κίτσος Σταύρος), Ορφανός Λάμπρος, Κίτσος Χρήστος (Δόσης Γρ. Χρήστος), Αναγνωστόπουλος Βασίλειος.